רול אפ הינו שלט פרסומי נייד וקל לנשיאה, המותקן על עמוד מתקפל ומאפשר הקמה וקיפול מהירים וללא מאמץ. על הרול אפ ניתן לפרסם מבצעים מיוחדים או להציגו בכנסים ותערוכות. מתקן התצוגה עשוי מחומרים עמידים שיוכלו לשמש אתכם לשנים רבות.

הרול אפ הוא כלי פרסומי יעיל החושף את המותג או המסר הפרסומי שלכם ללקוחות פוטנציאליים, וממקם אתכם בתודעתם. את הרול אפ קל מאוד להקים, ולא דרוש כוח פיזי רב כדי להקים אותו תוך מספר דקות. כדי להקל עליכם, אנו מספקים אריזה בשרוול נשיאה ללא עלות נוספת.

אז איך עובד הרול אפ?

הרול אפ מורכב ממתקן תצוגה מתקפל ומבאנר הכולל מסר פרסומי, מבצע או הצגת מותג חדש. מתקן התצוגה מוצב על הרצפה, ועשוי ממתכת. המתקן נפתח לגובה 200 ס”מ ורוחב 80 ס”מ. אל חלקו העליון מצמידים את הבאנר, אותו כמובן תוכלו לעצב בהתאמה אישית, במגוון רחב של דוגמאות, צבעים וסגנונות עיצוב, בהתאם למוצר או למסר שאתם רוצים להעביר.

במצב סגור הרול אפ אינו תופס נפח גדול וניתן לאחסן אותו בכל מקום. אנו בסְדָר צַלָם מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן, כך שגם מתקן התצוגה וגם הבאנר יחזיקו שנים רבות. את הבאנר כמובן ניתן להחליף מדי פעם, כך שתוכלו להציג על המתקן באנרים שונים, בהתאם לעונת מכירות, או למבצע מסויים.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: