בכל פרויקט דפוס, בין אם גדול ובין אם קטן, יש חשיבות רבה לעיצוב הגרפי. עיצוב נכון יכול לעשות את ההבדל בין קטלוג בנאלי ומשעמם לקטלוג מרהיב ויצירתי שאף אחד לא ירצה להניח מהיד. גם אם מדובר בעיצוב פרוספקט או אריזה, כדאי לשים דגש על עיצוב גרפי נכון ועדכני.

מחלקת עיצוב גרפי מנוסה תאפשר לכם לשקף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. מטרת העיצוב הגרפי היא לבטא את הרעיון השיווקי של העסק ולהעלות אותו על הנייר בצורה הטובה ביותר. פרוספקט או קטלוג מוצלח ישאיר רושם חיובי על הלקוח הפוטנציאלי וייתן את הרושם שאתם עסק רציני ומקצועי בתחום בו אתם עוסקים. על ידי הגרפיקה ואופן העיצוב אפשר לתפוס את העין של לקוח פוטנציאלי ולגרום לו לרצות לבחור בכם.

על הסטודיו לעיצוב גרפי

הסטודיו המקצועי בסְדָר צַלָם מלווה את לקוחותיו בגיבוש רעיונות ועיצובים ומקנה את הכלים הנכונים לקבלת הקונספט המדויק. הסטודיו מצויד בתוכנות ובמחשבים העדכניים ביותר ומסוגל לטפל בעבודות ממחשבי PC ומקינטוש כאחד, טיפול במצגות power point, word וכו’.

צוות אנשי הגרפיקה המנוסים יעניקו שירות מקצועי ואדיב ויהיו קשובים לכל רצונותיכם ובקשותיכם. אנו מעסיקים אנשי מקצוע העובדים שנים רבות בתחום והיכולים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר

שרותי הסטודיו לעיצוב גרפי כוללים:

עיצוב וביצוע של מוצרים שונים על פי דרישת הלקוח. גרפיקאים מקצועיים ומנוסים מבצעים עיצוב שונה ומיוחד בהתאמה לצורכי הלקוח. עיצוב גרפי החל מעיצוב תדמית החברה הכולל עיצוב לוגו, מוצרי פרסום, ניירת משרדית, לוחות שנה, גלויות, פנקסים, שוברים, עיצוב עטיפות לספרים, ועוד…
סריקות – סריקה ועיבוד תמונות באיכות גבוהה.
עימוד – עימוד וביצוע של ספרים, קטלוגים, מגזינים, עיתונים, פרוספקטים ועלונים על ידי תוכנות עימוד מתקדמות.
הכנה מלאה לדפוס – סגירת קבצים להדפסה בהתאמה לסוג ההדפסה, גודל הנייר ועוד.
אפשרות לקבלת חומר מוכן מכל סוג ועל גבי כל סוגי המדיות.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: