עיצוב גרפי לדפוס

אומרים שאין הזדמנות שניה לרושם ראשוני וכשמדברים על רושם ראשוני לחברה או עסק, פעמים רבות, הדבר הראשון שיתקל בו הלקוח הפוטנציאלי שלנו הוא תוצר של העיצוב הגרפי – מעיצוב הלוגו, שיופיע בראש האתר, המעטפה שקיבל בדואר או על הפולדר המודפס שלנו ועד שלט הכניסה למשרדים. עם עיצוב גרפי נכון, נצליח להעביר מסר נכון וליצור את הרושם הראשוני הרצוי בראשו של הלקוח שלנו – כיצד אנשים רואים אתכם כחברה, כאנשי מקצוע, כארגון וכדומה. 

בכל פרויקט דפוס, בין אם גדול ובין אם קטן, יש חשיבות רבה לעיצוב הגרפי. עיצוב נכון יכול לעשות את ההבדל בין קטלוג בנאלי ומשעמם לקטלוג מרהיב ויצירתי שלא נרצה להניח מהיד. גם אם מדובר בעיצוב פרוספקט או אריזה, כדאי לשים דגש על עיצוב גרפי נכון ועדכני.

מחלקת העיצוב הגרפי שלנו, כוללת צוות מעצבים עם ניסיון באלפי עיצובים גרפיים לדפוס, שיכול לעזור גם לכם בעיצוב שישקף את המסר השיווקי שלכם בצורה הטובה ביותר. מטרת העיצוב הגרפי לדפוס היא לבטא את הרעיון השיווקי של העסק ולהעלות אותו על הנייר בצורה הטובה ביותר. פרוספקט או קטלוג מוצלח ישאיר רושם חיובי על הלקוח הפוטנציאלי וייתן את הרושם שאתם עסק רציני ומקצועי בתחום בו אתם עוסקים. על ידי הגרפיקה ואופן העיצוב אפשר לתפוס את העין של לקוח פוטנציאלי ולגרום לו לרצות לבחור בכם.

סטודיו מקצועי לעיצוב גרפי ודפוס

הסטודיו המקצועי בסְדָר צַלָם מלווה את לקוחותיו בגיבוש רעיונות ועיצובים ומקנה את הכלים הנכונים לקבלת הקונספט המדויק. הסטודיו מצויד בתוכנות ובמחשבים העדכניים ביותר ומסוגל לטפל בעבודות ממחשבי PC ומקינטוש כאחד, טיפול במצגות power point, word וכו’.

אחרי 50 שנות ניסיון, צוות אנשי הגרפיקה המנוסים יעניקו שירות מקצועי ואדיב ויהיו קשובים לכל רצונותיכם ובקשותיכם. הצוות כולל אנשי מקצוע העובדים שנים רבות בתחום ויכולים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ועל הצד המקצועי ביותר.

עיצוב גרפי לדפוס: שירותי הסטודיו

עיצוב וביצוע של מוצרים שונים על פי דרישת הלקוח. גרפיקאים מקצועיים ומנוסים מבצעים עיצוב שונה ומיוחד בהתאמה לצורכי הלקוח. עיצוב גרפי החל מעיצוב תדמית החברה הכולל עיצוב לוגו, מוצרי פרסום, ניירת משרדית, לוחות שנה, גלויות, פנקסים, שוברים, עיצוב עטיפות לספרים, ועוד…

סריקות – סריקה ועיבוד תמונות באיכות גבוהה.

עימוד – עימוד וביצוע של ספרים, קטלוגים, מגזינים, עיתונים, פרוספקטים ועלונים על ידי תוכנות עימוד מתקדמות.

הכנה מלאה לדפוס – סגירת קבצים להדפסה בהתאמה לסוג ההדפסה, גודל הנייר ועוד.

אפשרות לקבלת חומר מוכן מכל סוג ועל גבי כל סוגי המדיות.

 

למי שרוצה להגיע אלינו ועל אף שאנחנו יושבים במרכז תל אביב, אולם היום, כמעט הכל נעשה אונליין וניתן להזמין מכל רחבי הארץ ולקבל שירות אדיב ומקצועי ליצירת עיצוב גרפי לדפוס.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: