הוצאה לאור של ספר היא תהליך מאוד אישי עבור הכותב. בכתיבת ספר, קובץ סיפורים או שירים ואפילו ספר לימוד או חוברת מתכונים נדרשת השקעה רבה. רצוי שהספר יעבור דרך עורך מנוסה שיוכל להציע תיקונים או שיפורים על מנת לקבל תוצאה סופית ברמה גבוהה.

כשאתם מדפיסים ספר באופן פרטי, אתם יכולים לשלוט על הכמות ואפילו להדפיס עותק אחד בלבד. אתם מוזמנים להיעזר בעורך ומגיה לעריכה לשונית, ואתם יכולים לעצב את הספר לבדכם או להתייעץ עם מעצב מומחה.

הדפסת ספרים באופן אישי

מחלקת הוצאה לאור בדפוס סְדָר צַלָם עוסקת בהפקת ספרים זה למעלה מ-50 שנה. צוות ההוצאה לאור שלנו מתמחה בעריכה ובהפקה של ספרים מכל הסוגים, כגון:
ספרי זיכרונות, ביוגרפיות, אוטוביוגרפיות, ספרי קריאה, רומן, שירה, ספרי ילדים, ספרי בריאות ומשפחה, ספרי בישול ואפיה, ספרי כלכלה ומשפט, ספרי אקדמיה ועוד.

כל ספר ניתן להדפסה בכל כמות החל מעותק בודד ועד לאלפי עותקים. אצלנו נותנים את אותה תשומת הלב בין אם זו הדפסה קטנה ובין אם גדולה.

אנו נשמח ללוות אתכם בכל צעדי ההוצאה לאור עד למוצר המוגמר שאותו תוכלו להציג בגאווה למשפחתכם וחבריכם. בין אם זה ספר ילדים או קובץ שירים שכתבתם לפני שנים רבות, הספר שלכם הוא בבת עיניכם ולכן גם לנו חשוב לתת את השירות הטוב ביותר כדי שתצאו מרוצים.

שרותי מחלקת ההוצאה לאור כוללים:

עריכה לשונית – אנו מספקים שירות מקצועי של עריכה לשונית בו הספר עובר עריכה מבנית וספרותית (אם יש צורך בכך). בנוסף לעריכה בסיסית עובר כל ספר עריכה לשונית.
הקלדת טקסטים ועימוד דפים פנימיים – אצלנו תמצאו שירותי הקלדת טקסטים (קלדנות) לספרים מכל הסוגים: האקדמי, העסקי והפרטי. השירות ניתן לטקסטים בעברית ואנגלית יחד.
מחלקת עיצוב ספרים – כל אחד מהספרים מקבל תשומת לב מלאה גם בעיצוב הכריכה וגם בעיצוב פנים הספר. עבודת העיצוב כוללת שיפור חדות התמונה וחידוש במקרה של קרעים וכתמים. למחלקה הגרפית טכנולוגיה ממוחשבת מתקדמת הכוללת מחשבי מקינטוש מקצועיים ותוכנות גרפיות מתקדמות לעיבוד תמונה ולעיצוב ספרים.
הדפסת ספרים – אנו מספקים שרותי הדפסה משוכללים ואיכותיים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור הספרים שלכם.
והעיקר – ליווי לאורך כל הדרך עד להוצאת הספר.

שלבים בהוצאה לאור:

פגישת הכרות – פגישה עם אחד מעורכי ההוצאה אשר בה יוחלט על אופי הספר, מבנהו, סגנון כתיבתו ועריכתו – הכול על-פי רצונו ויכולתו של הלקוח.
ראיונות – סדר צלם תעמיד כותב או כותבת מנוסים לרשות הלקוח. הם יראיינו ויתחקרו את הלקוח בכמה מפגשים שייקבעו מראש, בביתו או בסביבה נוחה אחרת. כל פגישה אורכת שעה וחצי עד שעתיים.
כתיבה – עם סיום מפגשי הריאיון מתחיל תהליך כתיבת הספר. ייבחרו התמונות המתאימות לפנים הספר ולכריכה.
עריכה – בתום כתיבת הספר יעבור החומר הכתוב הגהה ועריכה לשונית. לאחר מכן יימסר לעיון הלקוח לבדיקה והערת הערות.

עיצוב הספר – כדי לבחור את הסגנון העיצובי של פנים הספר והכריכה ייפגש הלקוח עם המעצב הגרפי. יחד עם זה עוברים התמונות והמסמכים שיפור וחידוש כחלק מתהליך עיבוד חומרי הספר השונים. בתום עיצוב פנים הספר והעטיפה עובר הספר הגהה אחרונה. בשלב זה מקבל הלקוח תדפיסים של הספר והכריכה לאישורו.
הדפסה – לאחר אישורו של הלקוח עובר הספר להדפסה וייצור.
כריכה – לאחר ההדפסה עוברים הספרים כריכה. סדר צלם מספק כריכות מכל הסוגים: כריכת סיכות, כריכה רכה, כריכה קשה וספירלה. במידת הצורך עובר הספר גימורים לפי דרישת הלקוח: למינציה, לכה, הבלטות, הטבעות ועוד…

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: