בעלי עסק כל הזמן מחפשים דרכים למשוך לקוחות חדשים, לצמוח ולתפוס נתח גדול יותר בשוק בו הם מתחרים. דרך יעילה ומרשימה לחשוף מגוון רב של מוצרים או שירותים למספר גדול של לקוחות פוטנציאליים היא באמצעות קטלוגים. קטלוג מקצועי ואיכותי שיגיע לתודעת הציבור הרחב יוכל להגדיל באופן משמעותי את קהל הלקוחות הקיימים, לכן זהו כלי שיווקי חשוב ומהותי מאין כמוהו.

קטלוג שנוצר באופן מוקפד, מאפשר לקהל ללמוד אודות המוצרים השונים והוא נועד לייצר בהם עניין. תהליך העיצוב של הקטלוג הינו מעט מורכב, ורצוי להשקיע מחשבה ותשומת לב על מנת להפיק ממנו את התועלת הרבה ביותר. אין ספק שקטלוג שנבנה ועוצב באופן אסטרטגי, עם דגש על אסתטיקה ואיכות, ימשוך קהל רב יותר מאשר קטלוג מרושל עם גיבוב של תמונות אקראיות.

חשיבות הקטלוגים המקצועיים

חברות רבות מעוניינות ליצור קטלוג אישי, עליו מודפסים שם הנמען וכתובתו. על ידי שיטת הדפסה מיוחדת הנקראת מידע משתנה, ניתן להדפיס את הפרמטרים השונים בכל קטלוג. הדפסת הקטלוגים בדפוס סְדָר צַלָם נעשית במכונות דפוס דיגיטליות מתקדמות תוך הקפדה על איכות מרבית.

אנו מודעים לחשיבות הרבה של עיצוב הקטלוג ולכן נשמח להעמיד לרשותכם מעצבים גרפיים מנוסים שילוו אתכם לכל אורך הדרך. נשמח לייעץ לכם בבחירת הנייר, גודל הקטלוג, מספר העמודים וסוג הכריכה, הכל בהתאם לסוג העסק שלכם וקהל היעד אליו אתם פונים.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: