הפולדרים הם בעצם כרטיס הביקור המורחב של העסק שלך, ונמצא בהם מידע אודות פרטי החברה, מטרות החברה ועלונים פרסומיים ושיווקיים על החברה ועל מוצרים או שירותים חדשים שברצונכם להציג לקהל. על חזית הפולדר מומלץ להדפיס רק אינפורמציה שאינה משתנה, כמו סמל החברה, שם החברה, אתר האינטרנט וטלפונים קבועים. שאר הפרטים – דפי מוצר, הצעות מחיר, פרופיל חברה ותוכניות עסקיות יודפסו על גבי פרוספקטים ויוכנסו לתוך הפולדר.

מהו פולדר?

פולדר הוא השם הלועזי לתיקיות כריכה (אוגדנים) המכילות בתוכן דפי מידע או חומר פרסומי ושיווקי אודות בית העסק או הארגון שלכם והוא חלק חיוני מתדמית החברה. פולדר מרשים ועשיר בתוכן ישאיר רושם ראשוני מוצלח על קהל לקוחותיכם או עמיתיכם העסקיים, ולכן כדאי להשקיע בעיצוב הפולדר ובעיקר – בהדפסה איכותית וברמה גבוהה.

אצלנו, בדפוס סְדָר צַלָם, נשמח לעמוד לשירותכם לכל אורך תהליך הדפסת הפולדרים, החל מבחירת הנייר, דרך העיצוב וכלה בהדפסה באיכות גבוהה. אנו נפיק את הפולדרים בהתאם לצורכיכם, עם כיס אחד או שניים, פתיחה מימין או משמאל, ותוספת חריצים לחומר דיגיטלי או לכרטיסי ביקור. את הפולדרים שלנו אנו מדפיסים על נייר איכותי (מבריק או מט, לבחירתכם) ותוכלו אף לסגנן אותם בתוספת הבלטות או הטבעות מיוחדות.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: