הדפסת פולדרים מעוצבים לעסק

הדפסת פולדרים נדרשת לכל חברה, ארגון או עסק שרוצה להציג נראות מכובדת ומקצועית בנקודת מפגש פרונטלית עם הלקוח, בפגישה, בכנסים סדנאות וכו’. בכדי להשיג פולדר שיתן מענה עיצובי ופונקציונלי גם יחד, אנו, נדרשים להבין את תכולת הפולדר ולעיתים לספק רעיונות יצירתיים אשר יביאו בסופו של דבר לפיתוח והדפסת פולדרים מיוחדים, שיתאימו אישית, כמו כפפה ויעבירו את המסר השיווקי של העסק שלכם.

מה הם פולדרים?

פולדר הוא השם הלועזי לתיקיות כריכה (אוגדנים) המכילות בתוכן דפי מידע או חומר פרסומי ושיווקי אודות בית העסק או הארגון שלכם והוא חלק חיוני מתדמית החברה. פולדר מרשים ועשיר בתוכן ישאיר רושם ראשוני מוצלח על קהל לקוחותיכם או עמיתיכם העסקיים, ולכן כדאי להשקיע בעיצוב הפולדר ובעיקר – בהדפסה איכותית וברמה גבוהה.

כיצד פולדרים עוזרים לעסק שלך?

הפולדרים הם בעצם כרטיס הביקור המורחב של העסק שלך, ונמצא בהם מידע אודות פרטי החברה, מטרות החברה ועלונים פרסומיים ושיווקיים על החברה ועל מוצרים או שירותים חדשים שברצונכם להציג לקהל. כמו בוידאו שמוצג לפניכם בדף, תוכלו לראות את סוגי הפולדרים ולבחור את סוג הפולדר המתאים עבורכם יותר.

הגשת החומר השיווקי ללקוחות, בתוך פולדר, תשמור עליו בד”כ לאורך זמן, לאחר שהלקוח יקבל אותו ובמרבית המקרים תבטיח שהלקוח שלך יחזור ויעיין בו שוב לאחר המפגש.

אצלנו, בדפוס סְדָר צַלָם, נשמח לעמוד לשירותכם לכל אורך תהליך הדפסת הפולדרים, החל מבחירת הנייר, דרך העיצוב והמשך בתכנון והדפסה באיכות גבוהה. אנו נפיק את הפולדרים בהתאם לצורכיכם, פולדר עם כיס אחד, פולדר עם שני כיסים, יש אפשרות להכניס לתוך הפולדר המודפס גם מחזיק ניירות, ישנם פולדרים מודפסים כולל חיתוך צורני מיוחד, קשיח או רגיל, פתיחה מימין או משמאל, ותוספת חריצים לחומר דיגיטלי או לכרטיסי ביקור. את הפולדרים שלנו אנו מדפיסים על נייר איכותי (מבריק או מט, לבחירתכם) ותוכלו אף לסגנן אותם בתוספת הבלטות או הטבעות מיוחדות.

בין אם מדובר בפולדרים לגני ילדים, תעודות, פולדרים לעסק ופולדרים ממותגים, בין אם מדובר בהדפסת פולדרים בכמויות קטנות, כל הדפסה דורשת חשיבה מחוץ לקופסא והתאמה אישית וכאן מתבטאת המומחיות שלנו והניסיון. במידה ותרצו להדפיס פולדרים בכמויות קטנות, אנחנו נשמח לעזור ולתת את היחס והשירות המקצועי ביותר. 

מה מומלץ להיות בפולדר?

על חזית הפולדר מומלץ להדפיס רק אינפורמציה שאינה משתנה, כמו סמל החברה, שם החברה, אתר האינטרנט וטלפונים קבועים. שאר הפרטים – דפי מוצר, הצעות מחיר, פרופיל חברה ותוכניות עסקיות יודפסו על גבי פרוספקטים ויוכנסו לתוך הפולדר.

כמה עולה להדפיס פולדרים?

הדפסת פולדרים החל מ 449 ש”ח ל 100 פולדרים הכוללים כיס לבן והדפסה על צד אחד. הדפסת 500 פולדרים יעלו 1580 ש”ח בלבד. המחירים אינם כוללים פיתוחים או עיצוב מותאם אישית. המערכת שלנו בנויה גם לאנשים שרוצים לעצב את הפולדרים אונליין, ולחסוך זמן וכסף עבור עריכה מקצועית. במערכת ההזמנות שלנו תוכלו לבחור עיצוב מתאים בין מגוון העיצובים המוכנים שלנו ולעצב לבדכם את הפולדרים אונליין ולשלוח לנו את העיצוב ואנחנו נדפיס אותו תוך זמן קצר. בנוסף, אתם יכולים להעלות קובץ מוכן אשר כולל את העיצוב שלכם ולשלוח להזמנה. 

רוצים להתייעץ איתנו לפני? להשתמש בשירותינו? נשמח לעזור לכם לעצב את הפולדרים. עם ניסיון של 50 שנה והדפסת פולדרים מכל הסוגים, נוכל להדפיס עבורכם את הפולדרים המושלמים עבור העסק שלכם ושיעבירו את המסר בצורה ברורה, שיווקית, ושתעביר רושם טוב ללקוחות.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: