בדפוס סְדָר צַלָם עוסקים בהפקת ספרים זה למעלה מ- 50 שנה. הצוות שלנו מתמחה בעריכה ובהפקה של ספרים מכל הסוגים, כגון: ספרי זיכרונות, ביוגרפיות, אוטוביוגרפיות, ספרי קריאה, רומן, שירה, ספרי ילדים, ספרי בריאות ומשפחה, ספרי בישול ואפיה, ספרי כלכלה ומשפט, ספרי לימוד ואקדמיה ועוד מגוון רב של ספרים.

כל ספר ניתן להדפסה בכל כמות החל מעותק בודד ועד לאלפי עותקים. אצלנו נותנים את אותה תשומת הלב בין אם זו הדפסה קטנה ובין אם גדולה. אנו נשמח ללוות אתכם בכל צעדי ההוצאה לאור עד למוצר המוגמר שאותו תוכלו להציג בגאווה למשפחתכם וחבריכם.

בין אם זה ספר ילדים או קובץ שירים שכתבתם לפני שנים רבות, הספר שלכם הוא בבת עיניכם ולכן גם לנו חשוב לתת את השירות הטוב ביותר כדי שתצאו מרוצים. נשמח ללוות אתכם בכל שלבי ההדפסה ולהסביר כל שלב בצורה מפורטת. החל משלב בחירת הכריכה, רכה או קשה, דרך בחירת משקל ועובי הנייר והתאמתו לסוג הספר ועד לשלב ההדפסה הסופי וקביעת מספר העותקים.

אלמנט חשוב שיש לקחת בחשבון בהדפסת ספר הוא הנייר. לכל סוג ספר מתאים סוג מסוים של נייר, לכן חשוב להתייעץ עם מומחה שיידע לעשות את ההתאמה הזו. גם לכריכה של הספר יש חשיבות ורצוי מאוד לקבל את כל ההסברים לפני שמחליטים סופית על כריכה קשה או רכה, עם תפירה או סיכות.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: