הדפסת מעטפות מדפיסים אצל סדר צלם!

אם אתם מעוניינים בהדפסת מעטפות לעסק בדגש על עבודה טובה ומהירה במחיר תחרותי, הגעתם למקום הנכון! אצלנו בסְדָר צַלָם ניתן להדפיס מעטפות החל מ 99 ש”ח בלבד ל 100 מעטפות. הדפסת מעטפות לבית העסק הינה שירות פופולרי בקרב בתי דפוס ואנחנו עושים את זה כבר למעלה מ 50 שנה! המעטפות נמצאות בשימוש כל בית עסק או חברה, והן משמשות לשליחת חשבוניות, משלוח צ’קים בדואר, חומר שיווקי, הסכמים ועוד. המעטפה היא הדבר הראשון שהלקוח רואה, ולכן כדאי תייצג את החברה בצורה שיווקית ראויה. כאשר מדפיסים מעטפות, כדאי להדפיס מעטפה אשר תתאים לסוג המסמכים שעתידים לשלוח בה, לרבות אם נשלחים בה מסמכים (כמו צ’קים) שכתובת היעד מודפסת כבר על המסמך.

הדפסת מעטפות אונליין

בכדי להקל עליכם, אנו מאפשרים לכם להזמין הדפסת מעטפות אונליין, כך שאתם יכולים לעצב אונליין באתר את המעטפות, לבחור את הכמות ואת הצבע ולהזמין בלחיצת כפתור. 

חשוב לדעת שמעטפה מודפסת בצבע אחד, לדוגמא צבע שחור, מחירה יהיה זול משמעותית ממעטפה שמודפסת בצבע מלא, צריך גם לדעת שככל שמדפיסים כמות גדולה יותר של מעטפות המחיר ליחידה יהיה זול יותר.

אם יש היסוסים או שאלות, לפני שליחת ההזמנה, אתם מוזמנים לדבר איתנו באמצעות דף { צור קשר }ונשמח לעזור לכם בבחירת הפתרון המתאים ביותר עבורכם במחיר תחרותי. במקרים דחופים, ניתן להזמין שירותי הדפסת מעטפות ולקבל את המשלוח מהיום להיום בתיאום מראש. באתר, תוכלו לעיין בין מגוון העיצובים הרחב שלנו ולבחור את עיצוב המעטפה שיתאים לבית העסק שלכם. לאחר בחירת העיצוב, תוכלו לבחור את פרטי שם העסק ולראות כיצד זה יראה לפני ההדפסה. מערכת ההזמנות האונליין ועיצוב המעטפות, יחסכו לכם זמן רב בהכנת העיצוב הנכון והמתאים עבורכם.

להדפסת המעטפות ולעיצובן אונליין דרך עורך העיצוב שלנו היכנסו »

הדפסת מעטפות בכל הגדלים!

אנו מדפיסים מעטפות בכל הגדלים ומכל הסוגים. לדוגמא מעטפות מודפסות בגודל 11*23 ס”מ, הם מעטפות סטנדרטיות שאפשר לקבל במגוון צבעים, כמו כן אפשר לקבל מעטפות מודפסות כולל חלון במידה הזו, ישנם גם מעטפות מודפסות בגודל 18*25 ס”מ, שהם סטנדרט אחרי המעטפות של ה11*23, אם אתם מעוניינים להדפיס מעטפות בגודל או סוג שלא נמצאים באתר ההזמנות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם ולהמליץ לכם על הפתרון האפשריים בהתאם לצרכים שלכם. אם מדובר בהדפסת מעטפות במידות סטנדרטיות, תוכלו לעשות זאת בקלות דרך אתר ההזמנות אונליין שלנו, שם תוכלו לבחור את העיצוב והטקסט שאתם מעוניינים שיהיו כתובים על המעטפה, הצבע הרצוי ולבצע את ההזמנה. איו לכם עיצוב מוכן למעטפות – אין בעיה! הכנסו כבר סגנונות עיצוב מוכנים מראש שיעזרו על ביצוע התהליך במהירות וחסכון בכסף. מעדיפים להזמין טלפונית? צוות סדר צלם עומד לשרתוכם בטלפון בכל שאלה או הבהרה שתתעורר. 

על מה כדאי לשים דגש בעת הדפסת מעטפות?

במעטפות ניתן להכניס דפי A4, קבלות, חשבוניות שקים ועוד שלל פרטים אשר אתם מעוניינים לשלוח במעטפה. כאשר אתם שולחים את המעטפה, אפשרי ואף רצוי, לעצב באופן מקצועי את המעטפה ולמתג את העסק שלכם ובכך להעלות את מודעות העסק. מכיוון שהמעטפה היא הדבר הראשון שהלקוח רואה או כל אדם אשר אמור לקבל את המעטפה, רצוי להשקיע בעיצוב של המעטפה ולהוסיף מעט יותר אלמנטים מעבר ללוגו החברה. כדאי להוסיף פרטים חיוניים כמו כתובת החברה, טלפונים ואפילו כתובת דוא”ל. צריכים עזרה בעיצוב? נשמח לעזור לכם בבחירת העיצוב, גודל המעטפה והתאמת הצבעים, ולהעניק לכם שירות מקצועי והדפסה איכותית ללא פשרות.

לרוב בתי העסק ישנם כרטיסי ביקור ואפילו ניירות מכתבים שעליהם מוטבעים הלוגו ופרטי החברה, לכן יש להתאים את המעטפות אליהם, עם אותה שפה עיצובית. רצוי לשמור על אחידות עיצובית כדי לא ליצור רושם מבולגן ולא מקצועי. במידה ואין לכם כרטיסי ביקור או ניירת משרדית מוכנים מראש, תוכלו לעצב את המעטפות כאוות נפשכם ובעתיד להתאים את הניירת אליהן.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: