חושבים על מיתוג העסק? הדפסת מדבקות הינו המוצר בשבילכם

הדפסת מדבקות היא שירות שכל עסק פשוט חייב, במיוחד אם אכפת לו מענייני המיתוג. ישנן אינספור צורות אשר בהן העסק יכול להשתמש במדבקות וזהו יכול להיות אמצעי לצורך חיזוק התדמית של המותג והשגת פרסום. ולא רק עסקים נעזרים בשירות זה, אנו רואים גם תנועות נוער, תנועות פוליטיות וכל מיני גופים המשתמשים במדבקות לצורך קידום אג‘נדות. כך שאם חשבתם לרוץ לראשות הממשלה, אל תשכחו להזמין גם מדבקות מודפסות בעיצוב אישי.

מדבקות מודפסות כדרך נוספת למתג את העסק

מדבקות צבעוניות עם הלוגו של העסק או הסלוגן הפרסומי, או כל רעיון אחר שתחשבו עליו, יכולות להיות תוספת נהדרת. אם יש לכם מאפיה ואתם מכינים מארזי פלסטיק שקופים עם עוגיות, מדבקה מודפסת עם הלוגו תשדרג את המארז ותגרום לו להיראות יותר מקצועי, אם יש לכם חנות אופנה, למה שלא תכניסו לשקית של הלקוח מדבקה מדליקה בעת הקנייה? יש אינספור צורות בהן ניתן להשתמש במדבקות לצורך העברת מידע ופרסום. 

אנחנו בדפוס סדר עומדים לשירותכם עם שירותי הדפסות מכל סוג. כל רעיון שיש לכם, אנו מסוגלים לבצע אותו בקלי קלות ובמחירים משתלמים. 

הדפסת מדבקות לשימושים שונים

ישנם מגוון שימושים למדבקות, למשל תוכלו לעשות בהן שימוש משרדי. כך תוכלו לשדרג את דברי הדואר וכל מיני מסמכים בעלי משמעות שיווקית. במקום סתם הדפסה של לוגו, תוכלו להדביק מדבקה יפה המושכת את העין. תוכלו להשתמש בהן למטרות פרסום ויחסי ציבור, כמו גם לצורך סימון אריזות. אפילו ניתן להזמין מדבקות מודפסות לאירועים, כך תוכלו להכין מזכרת מהאירוע, או לפרסם את האירוע עצמו באמצעות הדפסת מדבקה אישית. שימו לב כי ניתן להדפיס מדבקות מחומרים שונים ורצוי לבחור בחומר המתאים למטרה – יש הבדל בין מדבקה אשר מיועדת להדבקה על חלון הרכב או מדבקה אשר מיועדת לשימוש משרדי. 

באילו צורות ניתן להדפיס מדבקות?

כיום ניתן בקלות לבצע הדפסת על מדבקות בכל צבע ובכל עיצוב, על מנת לתת פתרון לכל עסק ולכל לקוח המתאים לצרכים שלו. אלו יכולות להיות מדבקות מלבניות, מדבקות מרובעות , מדבקות עגולות ואפילו מדבקות בחיתוך צורני. 

איך תרצו את המדבקה שלכם? ניתן להזמיןמדבקות וניל בגימור מבריק, מדבקות ויניל בגימור מט ואפילו מדבקות מודפסות כולל ציפוי UV  זוהרות ומדליקות.  אנו בדפוס סדר מציעים לכם הדפסת מדבקות על גבי חומרים שונים הכוללים הדפסת על נייר, הדפסת מדבקות ויניל, הדפסת מדבקות פוליאסטר, הדפסת מדבקות שקופות ומדבקות לבנות. 

על מנת לשפר את השירות אנו מאפשרים לכם להזמין הדפסות על פי עיצובים מוכנים שלכם. תוכלו להעלות את הקובץ הדיגיטלי אלינו לאתר ולהזמין הדפסה לפי העיצוב שלכם ובכל כמות שתרצו. אפשרות אחרת היא להיעזר בכלי העריכה המקוון שלנו ובאמצעותו לעצב את המדבקה שלכם. כמובן שאתם גם יכולים לפנות אלינו על מנת לקבל שירותי עיצוב מקצועיים לצורך הדפסת המדבקות.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: