הדפסת לוחות שנה בעיצוב אישי

את לוחות השנה המעוצבים אישית רובנו מכירים דרך חברות הביטוח, אשר היו נוהגות לחלק או לשלוח בדואר כמתנה ללקוחות בכל תחילת שנה. בתי עסק רבים עדיין נוהגים מידי שנה להדפיס לוח שנה מעוצב בהתאם לרוח העסק, בין אם לצרכי העובדים או כמתנה ללקוחותיהם.

כיום, מעגל הלקוחות שמזמינים הדפסת לוחות שנה אישיים גדלה משמעותית. זוהי כבר לא נחלתם של בתי עסק גדולים בלבד: מחירי הדפוס ירדו, העיצוב האישי הפך קל מתמיד, וכיום ניתן להדפיס בכמויות קטנות של יחידות בודדות בעלות נוחה. כך החלו להדפיס לוחות שנה מעוצבים אישית גם גני ילדים או בתי ספר כמתנה לילדים, מוסדות שונים, בתי עסק קטנים וגם לקוחות פרטיים שרוצים לציין אירוע משפחתי ולהזמין לוחות שנה.

לוח שנה בעיצוב אישי על פי טעמכם

בין אם אתם אוהבים את העיצוב הקלאסי על נייר איכותי בגודל A4 או A3, ובין אם תעדיפו לוח שנה משולש אשר עומד על שולחן – כיום ניתן לעצב כמעט כל לוח שנה כפרי דמיונכם. תוכלו להוסיף תמונות שלכם או של אהובכם, תמונות אווירה על פי נושאים, לעצב לוח שנה עברי או לועזי, לבחור את פלטת הצבעים, ואפילו את חומר הגלם ממנו מודפס לוח השנה שלכם.

ניתן להעביר את מלאכת העיצוב למעצב מקצועי ( תשלום נוסף ) יחד עם זאת רוב האנשים מחפשים משהו פשוט יותר להכנה, משהו שיוכלו להכין לבד באופן אישי וייחודי, ולחסוך את ההוצאה הנוספת על מעצבים כאשר אין באמת צורך בהדפסת לוחות שנה לצרכים מסחריים או עסקיים.

הדפסת לוחות שנה מבלי לצאת מהבית

דפוס “סדר צלם” מקל עליכם. אם תרצו לעצב את לוח השנה לבדכם, מהמחשב הביתי או הנייד, כל מה שאתם צריכים הוא לבחור את התמונות שתרצו לעשות בהם שימוש בלוח השנה ולשלוח לנו, אנחנו כבר נדע מה לעשות מכאן.

באמצעות תוכנת אינטרנט ייעודית לעיצוב לקראת דפוס, תוכלו לבחור בין שני גדלים סטנדרטיים של לוחות שנה (A4 או A3), ואת העיצוב הבסיסי שתרצו בו מבין מבחר אפשרויות. לאחר מכן, תוכלו להזין את התמונות והמלל שתרצו בכל עמוד ועמוד של לוח השנה, לראות דוגמת הדפסת לוחות שנה וירטואלית בסוף העיצוב, ולבסוף גם לשלוח הכול אל בית הדפוס בלחיצת עכבר קטנה. לא צריך להדפיס כמות גדולה של עותקים, תוכלו לבחור אפילו יחידות בודדות – וכל זאת בעלות נוחה לכל כיס.

בואו והיכנסו לאתר של דפוס “סדר צלם”, והתחילו לעצב את לוח השנה שלכם עוד היום https://sdar.co.il.