הדפסת חוברות מכל סוג ולכל מטרה

בין אם מדובר בהדפסת חוברת אחת או הדפסת אלפי חוברות, היא צריכה לעמוד בציפיות שלך לאיכות, מחיר וזמן הספקה. ישנם מגוון פורמטים לעיצוב החוברות, גדלים שונים, סוגי כריכות, עיצובים, ספירלה, מלמעלה למטה, חוברת סיכות ועוד… לא משנה לאיזה מטרה ובאיזה כמות תרצה להדפיס חוברות – אצלנו תמצאו את המענה שאתם מחפשים. אנו בית דפוס עם למעלה מ 50 שנות ניסיון בהדפסת חוברות ושירותי הדפסה נוספים, ונשמח לעמוד גם לשירותכם בהדפסת החוברות עם מחיר הוגן ואיכות גבוהה. 

לפעמים מגיעים אלינו לקוחות שכבר יודעים איזה סגנון הם מעוניינים להדפיס את החוברת, אך לא תמיד הדבר כך ולכן לנו יש לנו צוות מקצועי שיכול לאפיין ולעזור לך בבחירת הפורמט הנכון להדפסת החוברות, כך שבסופו של דבר יעמדו בדרישות ובציפיות שלך. מבחינתו, לא משנה כמה עותקים בא לכם להדפיס, באותה מידה, בין אם מדובר בהדפסה אחת או אלף, השירות יינתן באהבה רבה.

ניסיון רב בשלל סוגי הדפסת חוברות, באיזו הדפסה מדובר?

אנחנו בסדר צלם מומחים בהדפסת חוברות מכל הסוגים. כשתצרו איתנו קשר, נשמח להסביר ולהמליץ על הפתרון הנכון לחוברות שאתם רוצים להדפיס ואיך כדאי ונכון להדפיס אותה. אנחנו הדפסנו אלפי חוברות משלל פורמטים כגון: חוברות הדרכה לארגונים, חוברות לימוד למכללות אוניברסיטאות וסטודנטים, חוברות קורסים, חוברות לצורך הוראות שימוש למוצרי חברות, הדפסת חוברות לתערוכות ועוד המון סוגים נוספים. לכל תחום או מורה יש חוברת שתתאים לו יותר. תהליך יצירת החוברת הינו תהליך מקצועי שדורש ניסיון והבנה בתחום. הדפסת חוברות יכולה להיות גם בכמות קטנה מאוד ועד לאלפי עותקים. לפני שיוצאים להדפסה מלאה, נכין הדפסת ניסיון על מנת לוודא שעמדנו בציפיות שלך ואז נדפיס את השאר. 

הדפסת חוברות במחירים מעולים

לאחר 50 שנות ניסיון, אנחנו נדע לתמחר בצורה מדויקת את הדפסת החוברות אשר מתאימות לך ולתת לך בהתאם מחיר תחרותי וזמן הספקה מהיר. אנחנו נספק עבורך את השירות הספציפי המתאים לך ולדרישותיך. על ידי פריסת המידע לגבי סוגים ופורמטים הנכונים עבור החוברת שלך. אנחנו נספק ונמליץ על העיצוב המומלץ לך ותוכל אף להיעזר בשירותי העיצוב בגרפי שלנו, במידה ותרצה. 

חוברות מודפסות במגוון רחב של אפשרויות, חוברת עם גימור סיכות, חוברת עם גימור כריכה רכה, חוברת עם גימור ספירלה, לכל סוג יש את סוגי הנייר המתאימים, לדוגמא אם בחוברת צריך לרשום הערות, ברוב הפעמים הנייר יהיה נטול עץ, מכיוון שנייר כרומו לא מתאים לכתיבה עם עט, מכיוון שהדיו יכול להימרח.

לאחר שנחליט על סוג הנייר, העיצב וגודל החוברת,  נציע לכם מחיר הוגן ותחרותי ונלווה אותך בתהליך עד לקבלת התוצר הסופי. 

עיצוב חוברות להדפסה

בין אם מדובר בחוברת אינפורמטיבית, חוברת קטלוגים, חוברת לימוד או כל סוג אחר, יש לקחת בחשבון ולתת למומחה לעיצוב גרפי לעשות את העבודה. בכל פרוייקט ולא משנה אם גדול או קטן, מעצב גרפי יוכל להמליץ על סוג העיצוב הנדרש עבור החוברת כדי שתסקרן, תשווק ותזמין את הקורא לקרוא ולהשתמש. עיצוב גרפי אמור להיות עדכני לדורנו ושיהיה מדהים מקצועי ואיכותי. עיצוב גרפי לחוברת ישאיר רושם טוב וישפר את חווית הקריאה. 

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: