הדפסה דיגיטלית היא שיטה מתקדמת להעברת טקסטים או תמונות אל דף מודפס באמצעות המחשב. למי שמעוניין בהדפסה בכמויות קטנות, הדפסה דיגיטלית היא פיתרון מצוין ומהיר. הדפוס הדיגיטלי אידיאלי להדפסת ספרים, חוברות, פליירים, פרוספקטים, פולדרים, קטלוגים, ניירת משרדית ואפילו הזמנות אישיות.

יתרונות הדפוס הדיגיטלי

אם אתה בעל עסק המעוניין להפיק קטלוג, פרוספקט או אפילו מגזין, יתרון ההדפסה בכמויות קטנות הוא עצום. בשיטת ההדפסה המיושנת לא היתה אפשרות להדפיס רק מעט עותקים מכל הזמנה, והרבה פעמים אנשים היו נתקעים עם כמויות אדירות של חוברות או פרוספקטים.

שיטת הדפוס הדיגיטלי מאפשרת להדפיס רק את מה שצריך, העבודה מתקבלת במהירות והתוצאות איכותיות בצורה ניכרת. בנוסף, ניתן לערוך שינויים בצורה מיידית, ברמת מידע המשתנה בכל הדפסה. שיטת הדפסת מידע משתנה מתאימה נתונים אישיים, תמונות ואלמנטים גראפיים ייחודיים לכל לקוח ומספקת ביצוע מהיר בעלויות נמוכות. שימוש בהדפסת מידע משתנה מתאים לתעודות, תגי זיהוי, מכתבים בהקדשה אישית, עלונים, חוברות, קטלוגים ועוד…

חשוב לדעת

כשמדובר בהדפסה הפרטית שלך, חשוב לבחור צוות מקצועי שיוכל לתת מענה לכל אספקט בתהליך, החל משרותי עיצוב, גרפיקה וקדם דפוס, דרך שלבי ההדפסה ועד תהליכי הכריכה והגימורים. בין אם מדובר בפרויקט גדול ומורכב של הדפסת מגזין חברה, או בפרויקט קטן של עלונים או ספרון תמונות משפחתי, התוצאה הסופית צריכה להיות מושלמת בעיניך.

חשוב לבחור במקום בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הדפוס, המעניק שירות אדיב ומקצועי ומשתמש בציוד המתקדם ביותר. אצלנו, בדפוס סְדָר צַלָם, תמצא גרפיקאים מקצועיים ומנוסים, מכונות דפוס חדישות ומקצועיות, ושירות אמין, מהיר וגמיש להדפסת כל פרויקט בכל סדר גודל.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: