דפוס סְדָר צַלָם מספק מגוון שירותי הדפסה וכריכה באיכות גבוהה. אצלנו תמצאו מכונות דפוס המתקדמות מסוגן בארץ, להדפסת כל פרויקט, גדול וקטן כאחד. אנו מעסיקים עובדים מנוסים ומקצועיים מהשורה הראשונה, הערוכים להעניק שרות מלא משלבי קדם הדפוס ועד להדפסה, כריכה והפקה מלאה. דפוס סדר צלם ממוקם במרכז תל אביב ומאפשר גישה ללקוחות מכל הארץ.

שיטת הדפסה "אופסט"

בית הדפוס של סדר צלם כולל ציוד חדיש ומגוון המסוגל לתת מענה לפרויקטים מכל הסוגים והגדלים. מחלקת הדפוס מספקת הדפסה של מוצרי דפוס במכונה להדפסת 4 צבעים להדפסות בכמויות גדולות. כמו כן קיימת שליטה מלאה בצבע, על ידי בקרת מחשב.
אופסט הינה שיטת הדפסה מודרנית העובדת עם גלופות הנושאות את הדמות (התמונה של הדף המודפס) על לוח אלומיניום דק. הלוח מורכב על גליל במכונת הדפוס ואליו מוצמד גליל נוסף עם צבע. כתוצאה מהמגע מועבר חלק מהצבע אל הנייר.
שיטת ההדפסה באופסט משמשת להדפסת מוצרים רבים כמו אריזות למוצרים, קטלוגים, עלונים, ספרים, חוברות ועוד.
לבית הדפוס סדר צלם יש צוות הפקה הכולל מפיקי דפוס מקצועיים ובעלי ניסיון אשר יחד עם הלקוח דואגים לתכנון ובחירת המוצר המודפס שיגיע לתוצאות מעולות. דפוס סדר צלם מספק ללקוחותיו שירות בכל השלבים: החל משרותי עיצוב, כתיבה וגרפיקה, קדם דפוס, דרך שלבי ההדפסה למיניהם ועד תהליכי הכריכה והגימורים. הצוות המקצועי של בית הדפוס מקנה מענה מצוין לפרויקטים מורכבים או פשוטים, גדולים וקטנים כאחד.

שרותי קדם דפוס

קדם דפוס: מכונת CTP של חברת KODAK להקרנה ישירה על הלוחות, בעלת דיוק מירבי.
סריקות: סריקה ועיבוד תמונות באיכות גבוהה, הגדלה עד 2,700% ברזולוציה של עד DPI 8,200.
אייריס: הגהת צבע דיגיטאלית בקרוב של 90 אחוז למציאות בהדפסה.

כריכות מכל הסוגים

כריכת סיכות, כריכה רכה, כריכה קשה וספירלה. במידת הצורך הכנת מבלטים לשטנץ מיוחד, השבחת נייר, ציפוי למינציה, לכה סלקטיבית, הטבעות כסף, זהב ועוד.

לקבלת הצעת מחיר אטקרטיבית התקשרו 03-6393988 או השאירו פרטים: